הניוזלטר החודשי

מדי ה-1 בחודש בכל חודש, עמותת הבוגרים שולחת ניוזלטר, עליו מנויים כ-16,000 בוגרות ובוגרים. הניוזלטר נועד לעדכן את הבוגרות והבוגרים אודות המתרחש בעמותה, לעניין בהזדמנויות שונות ומעניינות, להציע משרות פנויות בסטארטאפים שונים (הרחבה על כך למטה), לתת נופך אישי לקשר של העמותה לבוגרות ולבוגרים באמצעות פינות שונות ולסייע להם ולהן כמידת האפשר בחייהם האישיים והמקצועיים כאחד.


בוגרות ובוגרים - הירשמו לניוזלטר!

 
פרסום משרות

עמותת הבוגרים מאפשרת פרסום משרות בניוזלטר באחד המסלולים הבאים:

זכאים לפרסום בתשלום – מסלול ספונסרים:

  • חברות או ארגונים שנחתם איתם הסכם לגבי השתתפות בכנס השנתי מחסות כסף מוגדל ומעלה זכאים לרכוש ע ד 4 פרסומים בשנה בעלות של 1,500 ₪ לפרסום.
  • חברות שנכנסו לשיתוף פעולה שנתי עם העמותה על פי המפורט בנספח שתוף הפעולה השנתי.

מינימום לכניסה לשיתוף פעולה שנתי הוא השתתפות בכנס בחסות של 35K ₪ ומעלה ועלות השת"פ השנתי שמכיל בין היתר זכאות ל 2 פרסומים בניוזלטר הינה 25K ש"ח.

  • חברות  שלא נכנסו לכנס השנתי ורוצות רק לפרסם לבוגרים-משלמות על חבילה של  ארבעה פרסומים סך של 35K ₪.
  • שותפי התכניות השונות של העמותה, בהתאם להסכמים אשר נחתמו עמם.
  • מפרסמים במסגרת מסלול הספונסרים יכולים לפרסם גם עבור קהילות ניו-יורק וסן-פרנסיסקו ללא תוספת תשלוםזכאים לפרסום בחינם:

8200 במבט אישי

אחד האתגרים הגדולים שברשימות דיוור הוא שמירה על תחושת קרבה אישית ושימור הנופך האישי. החומר האנושי הוא אחד מהנכסים הגדולים ביותר של יחידה 8200 ושל החברה הישראלית. עמותת הבוגרים שואפת לאפשר לבוגרים ולבוגרות להכיר זה את זו (במידת האפשר) ולאפשר לבוגרות ובוגרים מרקעים שונים להציג את עצמם ולקדם נושאים או מטרות היקרים לליבם:

  • בוגר\ת החודש: פינה זו מאפשרת לבוגרות ולבוגרים לספר על עצמם באופן חופשי ו"לקדם" דבר מה שהם מעוניינים בו.מלכ"ר החודש

כחלק מהתפיסה של עמותת הבוגרים לתרום לחברה הישראלית, מדי חודש מתפרסם מלכ"ר או מיזם חברתי כלשהו, בכל תחום שהוא. לכן, אם אתם זקוקים למתנדבים, מעוניינים לפרסם את פעילויות המלכ"ר, למצוא מתנדבים, לפרסם אירוע התרמה וכד',

מעוניינים להופיע באחת מפינות הניוזלטר? 

צרו קשר