הניוזלטר החודשי

מדי ה-1 בחודש בכל חודש, עמותת הבוגרים שולחת ניוזלטר, עליו מנויים כ-15,000 בוגרות ובוגרים. הניוזלטר נועד לעדכן את הבוגרות והבוגרים אודות המתרחש בעמותה, לעניין בהזדמנויות שונות ומעניינות, להציע משרות פנויות בסטארטאפים שונים (הרחבה על כך למטה), לתת נופך אישי לקשר של העמותה לבוגרות ולבוגרים באמצעות פינות שונות ולסייע להם ולהן כמידת האפשר בחייהם האישיים והמקצועיים כאחד.

בוגרות ובוגרים - הירשמו לניוזלטר!

 

פרסום משרות

עמותת הבוגרים מאפשרת פרסום משרות בניוזלטר באחד המסלולים הבאים:

  1. מסלול הסטארטאפים: במסגרת מסלול זה, העמותה מפרסמת בכל חודש מספר משרות של סטארטאפים אשר נמצאים בתחילת דרכם, קטנים או מצויים בשלבים מוקדמים. הפרסום אינו כרוך בתשלום, אך העמותה מבקשת תרומה בסך 1,500 ₪ עם הצלחה של גיוס.
    1. אין חובה לכלול בוגרי\בוגרות יחידה בסטארטאפ, ואין בכך כל יתרון. כל מיזם רשאי להגיש מועמדות.
    2. את טופס ההרשמה ופירוט אודות הקריטריונים ניתן למצוא כאן.
  2. מסלול חסות לכנס השנתי: מסלול זה מתאים לחברות גדולות או מיזמים מבוססים, ועיקרו הוא מתן חסות לכנס השנתי. מסלול זה כולל חבילה של 4 פרסומים נפרדים בניוזלטר של עמותת הבוגרים.
  3. פרסום בודד: פרסום בודד בניוזלטר, בעלות של 1,500 ₪.

8200 במבט אישי

אחד האתגרים הגדולים שברשימות דיוור הוא שמירה על תחושת קרבה אישית ושימור הנופך האישי. החומר האנושי הוא אחד מהנכסים הגדולים ביותר של יחידה 8200 ושל החברה הישראלית. עמותת הבוגרים שואפת לאפשר לבוגרים ולבוגרות להכיר זה את זו (במידת האפשר) ולאפשר לבוגרות ובוגרים מרקעים שונים להציג את עצמם ולקדם נושאים או מטרות היקרים לליבם:

  • בוגר\ת החודש: פינה זו מאפשרת לבוגרות ולבוגרים לספר על עצמם באופן חופשי ו"לקדם" דבר מה שהם מעוניינים בו.
  • בוגר\ת יוצר\ת: פינה זו מיועדת עבור אומנים ואומניות ומאפשרת לבוגרים ולבוגרות לשתף את הקהילה בפרויקטים בעלי אופי אומנותי כלשהו.

מלכ"ר החודש

כחלק מהתפיסה של עמותת הבוגרים לתרום לחברה הישראלית, מדי חודש מתפרסם מלכ"ר או מיזם חברתי כלשהו, בכל תחום שהוא. לכן, אם אתם זקוקים למתנדבים, מעוניינים לפרסם את פעילויות המלכ"ר, למצוא מתנדבים, לפרסם אירוע התרמה וכד',

מעוניינים להופיע באחת מפינות הניוזלטר? 

צרו קשרמהדורות קודמות


2016
אוגוסט   |   יולי   |   יוני   |   מאי   |   אפריל   |   מרץ